EnVy poduszka

Wyrób medyczny - poduszka prozdrowotna / anti-aging enVy chroni przed powstawaniem zmarszczek sennych , ułatwia proces gojenia po zabiegach medycyny estetycznej,  zapewnia optymalne podparcie szyi i barków, łagodząc bóle szyi, karku, głowy co umożliwia  zdrowy i głęboki sen.


Korzyści:
•         Poduszka enVy® jest antybakteryjna i hipoalergiczna.
•         Ergonomicznie pochyłe boki są doskonale zaprojektowane tak aby ułożyć głowę minimalizując kontakt twarzy z poduszką  i zapewnić  optymalne podparcie szyi i ułożenie kręgosłupa.
•         Centralnie ułożone  bąbelki zmniejszają i prawidłowo rozmieszczają punkty nacisku twarzy.

Właściwości i korzyści wynikające ze stosowania poduszki enVy®
•    Ergonomicznie wyprofilowane boki
Opatentowany wzór rekomendowany przez lekarzy ortopedów i fizykoterapeutów. Zapewnia optymalne podparcie szyi i barków, łagodząc bóle szyi, karku, głowy oraz bóle wynikające ze złego ułożenia w czasie snu.


•    Specjalnie zaprojektowane dwustopniowe podparcie szyi
Poduszki mogą używać zarówno osoby śpiące na plecach jak i na boku dzięki dwustopniowej konstrukcji profilu podpierającego szyję. Mimo iż większość użytkowników preferuje wyższe podparcie (wyższa krawędź enVy jest oznaczona haftem), niektóre osoby wybierają niższą stronę albo traktują ją jako etap przejściowy przed przestawieniem się na wyższe podparcie, wygodniejsze, gdy dzięki stosowaniu poduszki enVy skorygowane zostanie położenie szyi w czasie snu.


•    „Sweet Spot”: punkt z centralnie umiejscowionym bąbelkowym tłoczeniem.
Zapewnia wygodę i cyrkulację powietrza.


  •    Torba podróżnaNie będziecie chcieli podróżować bez swojej poduszki, a enVy® można zrolować w niewielkich rozmiarów wałek, który z łatwością zmieści się w walizce. 


•    Ekologiczna powłoczka ze 100% tkaniny bambusowej.
Naturalnie zaokrąglone włókna odprowadzające wilgoć o najwyższych właściwościach antybakteryjnych. 


•    Wysokiej jakości konstrukcja bazująca na gąbce z pamięcią kształtu.
Zastosowana przez nas antyalergiczna gąbka nie musi być wymieniana co roku, gdyż zastosowany przez nas materiał nie pozwala na gromadzenie się roztoczy.

 

 

Wyrób medyczny - poduszka prozdrowotna / anti-aging enVy dostępna jest w dwóch rozmiarach - małym (spa) i dużym.

                

www.enVyPillow.eu